در این مطلب به برخی از سوالات شما عزیزان نظیر فالوور های بیشتر را در مدت زمان کم چگونه دست آوریم ؟ یا نحوه خریداری فالوور های واقعی چگونه است ؟و…. پاسخ می دهیم پس اگر شما هم از این دست قبیل سوالات دارید حتما این مطلب را مطالعه کنید.

فالوور های فعال در اینستاگرام را چگونه به دست آوریم؟

اولین کار عمومی کردن صفحه خودتان است، برخی کاربران در صفحه های دیگر بدون هدف یا نظر خاصی جستجو می کنند تا مطلبی نظرشان را جلب کند حال یا بخاطر عکس پروفایل شما یا کامنتی که در صفحه های دیگر قرار داده اید یا معرفی شما توسط دوستان تان در صفحه آن ها و…. صفحه شما نظرش را جلب کرده و به سراغش می آید و آن وقت با یه صفحه خصوصی مواجهه می شود به احتمال زیاد این کاربر در همان لحظه قصد دارد صفحه شما و مطالبش را نگاهی اندازد اما خصوصی بودن صفحه شما باعث میشود آن را کنار گذاشته و سراغ صفحات دیگر برود که خب این باعث از دست دادن همچین فالوور هایی می شود که فعال هستند اما تا مطلبی نظرشان را جلب نکند آن را دنبال نمی کنند.

راهکار بعدی این است که خود شما پیش قدم شوید و فالوور های و صفحه شان را فالو کنید که این کار می توانند توسط شخص شما یا باتی که پیج تان را مدیریت می کند انجام گیرد.

سعی کنید مطالب و عکس ها و پست ها و کپشن های خاصی را در پیج تان قرار دهید، مطالبی که قبلا منتشر نشده یا ایده جدیدی پشت آن قرار دارد بسیار خوب بوده و باعث دنبال کردن فالوورهای قدیم و فالو شدن توسط صفحه های جدید می شود پس تا می توانید سعی کنید منحصر به فرد باشید.

در زمان مناسب پست های خود را قرار دهید در روز بهترین زمان پست گذاشتن از 5 عصر تا 10 شب است و در روزهای هفته سعی کنید روزهای تعطیل بیشتر پست بگذارید که بیشتر دیده شود و موجب فالوو شدن شما می شود.

راهکار دیگر استفاده از هشتگ های معروف و یا حتی ایجاد هشتگ جدید توسط خود شما و یا استفاده از فیلترهای اینستا گرام است و تا می توانید سعی کنید صادق و راستگو باشید و مطالبی در صفحه خود قرار دهید که نشان دهنده درستی و صداقت شما باشد و عکس ها و پست هایی که با زمینه کاری شما مرتبط هستند را لایک کرده و در آن صفحات کامنت بگذارید.

خرید فالوور اینستاگرام

صد فالوور در اینستاگرام را چگونه  به دست آوریم؟!

اولین گام برای به دست آوردن 100 فالوور لایک کردن و کامنت گذاشتن در صفحات دیگر است، دومین راهکار این است که طبق  برنامه عمل کنید وحداقل روزی یک عکس را منتشر نمایید با این کار صفحه شما بالا می ماند و باعث آشنایی افراد جدید با صفحه شما می شود راهکار بعدی به کامنت هایی که در پست های قبلی شما مطرح شده است در پست بعدی تان جواب دهید، برای مثال شما یک نویسنده هستید که تازه صفحه شخصی تان را راه اندازی کرده اید و کامنت های بسیاری از کتاب جدید شما می پرسند، شما می توانید در پست بعدی خود جملاتی از کتاب جدیدتان یا تاریخ انتشارش یا به انتشاراتی که با آن اخیرا قرار داد کاری بسته اید اشاره کنید که به نوعی باعث نگه داشتن فالوور های قدیم و افزایش فالو می شود زیرا صفحه ای به روز و طبق خواسته مردم دارید.

اما راهکار بعدی سعی کنید در صفحه خود لینک هایی از سایت ها و وب سایت ها و تویتر و کانال تلگرام و…. قرار دهید تا دسترسی به شما برای فالوور ها آسان باشد، اگر در زمینه کاری شما در اینستاگرام مسابقه ای برگزار شده سعی کنید حتما در آن شرکت کنید و پست و عکس های جدیدتان را در مسابقات منتشر کنید، از هشتگ های معروف در پست هایتان استفاده کنید و راهکار آخر سعی کنید از برنامه معینی استفاده کنید و در زمان های ثابت عکس ها و پست های خود را منتشر کنید.

فالوور های واقعی در اینستاگرام را چگونه به دست آوریم؟!

وقتی شما لایک های اینستاگرام را برای خودتان خریداری می کنید ناگهان شاهد افزایش فالوور های صفحه خود می شود که این موضوع باعث بالا آمدن صفحه شما برای هر جستجو می شود و در شبکه های اجتماعی دیگر نیز شناخته می شوید همینطور این موضوع می توانند در زمینه بازاریابی اینترنتی مورد استفاده قرار گیرد.

 خب حال سوال این است فالوور واقعی را چگونه به دست آوریم!؟

هر چقدر که می توانید صفحات دیگر را فالو کنید که این کار باعث معرفی صفحه شما به دیگران می شود، سعی کنید روزی یک بار اکانت خود را به روز کنید تا فالوور های قدیمی خود را نگه دارید، سعی کنید به یک یا بیشتر از یکی از جوامع میکرو پیوندید خب برایتان سوال پیش آمده جامعه میکرو چیست!؟ به محفل ها و جوامعی که در راستای اهدافشان قرار دارند اما محیط صمیمانه تری برای مخاطبین خود فراهم می کنند میکرو کامیونیتی یا جامعه میکرو می گویند، اگر صفحه ای شما را فالو کرد آن را فالو کنید و اگر شما را لایک کرد آن را لایک کنید در واقع عمل و عکس العمل مشابه صفحات داشته باشید، از تگ کردن استفاده کنید که این کار نشان دهنده صمیمیت شما با صفحات دیگر و همچنین معرفی دیگر صفحات می شود، سلبریتی ها یا افراد مشهور جامعه را علی الخصوص در زمینه کاری خود گاها فالو یا آنفالو کنید که این کار باعث دیده شدن شما در صفحات دیگر می شود.

خرید فالوور اینستاگرام چگونه انجام می شود ؟!

با معروف شدن و استفاده بیشتر هر روزه از اینستاگرام افراد بسیاری به خریداری فالوور می پردازند که این کار باعث بالا آمدن صفحه شما در موتورهای جستجو و دیدن محصول شما می شود، در گذشته صفحات فعال خریداری می شدند که زمان و وقت زیادی می برد اما اخیرا پکیجی برای خرید فالوور به قیمت 90 دلار برای 1000 فالور و یا قیمت 1350 دلار برای 15000 فالوور به وجود آمده که با مبلغ اندکی می توانید فالوور های خود را افزایش دهید و در واقع  فرآیند خریداری فالوور ها را آسان تر کرده است